Online schatting Online bieden

Centraal gelegen 2 slaapkamerappartement te Denderleeuw

85 m2

2

1

TE KOOP IN DENDERLEEUW - Energiezuinig instapklaappartement met twee slaapkamers op wandelafstand van het station.

Dit instapklare en energiezuinige appartement (EPC-label B) is ideaal gelegen in het centrum van Denderleeuw, op wandelafstand van het station, winkels en scholen. Bij binnenkomst betreed je een inkomhal die overgaat in de lichtrijke leef- en eetruimte, met aansluitend een volledig uitgeruste keuken. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, een badkamer met ligbad, een aparte toilet en een handige bergruimte. Dankzij de gunstige ligging en het lage energieverbruik is dit een uitstekende keuze voor zowel starters als pendelaars. Vraagprijs: €199.000.

Graag een bezoek? Contacteer ons : 052 52 80 30 - info@goemanvastgoed.be
Lees meer

Stedenbouw

  • Stedenbouwkundige bestemming: In aanvraag
  • Stedenbouwkundige vergunning: Geen vergunning uitgereikt
  • Dagvaarding en herstelvordering: Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
  • Voorkooprecht: Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig
  • Verkavelingsvergunning: Geen verkavelingsvergunning
  • Overstromingsgevoelig gebied: Niet meegedeeld

Financieel

  • Prijs*: € 199.000
  • Onder BTW stelsel: Niet onder BTW
  • Lasten huurder: € 78

* Deze prijs is een richtprijs. De verkoper zal beslissen welk bod hij/zij aanvaardt. Deze prijs kan niet als bindend gelden voor de verkoper. Meer info vindt u hier.

Energie

  • 170
  • EPC Score: 170 Kwh/m²/j
  • EPC Label: B
  • Elektriciteitskeuring: ja, conform
  • Type verwarming: gas cv

Gebouw

  • Bewoonbare oppervlakte: 85 m²

Indeling

  • Woonkamer: 26 m²
  • Slaapkamers: 2
  • Slaapkamer 1: 12 m²
  • Slaapkamer 2: 8 m²
  • Keuken: Ja
  • Keuken (type): volledig geïnstalleerd
  • Badkamers: 1
  • Toiletten: 1

De vraag-/richtprijs die we hanteren wordt beschouwd als uitnodiging tot onderhandeling ten aanzien van kandidaat-kopers. De kandidaat-koper is vrij om een bod te plaatsen dat lager, gelijk aan of hoger is dan de prijs die vermeld wordt in de publiciteit. De verkoper beslist welk bod hij/zij aanvaardt en dit hoeft niet het hoogste bod te zijn. De prijs die we in onze publiciteit vermelden kan daarom geenszins als bindend gelden voor de verkoper.

Interesse? Contacteer uw makelaar.

/uploads/agents/BBQ%20zomer%2023/margot%20ok%20ok.jpg
Stagiair vastgoedmakelaar - verantwoordelijke verhuur
Margot Melckenbeeck
facebook chat