Langeweestraat 13 - 9340 Lede
Energiezuinige woning met een E-peil van E12 - Vloerverwarming met warmtepomp, ramen met driedubbele beglazing en ventilatiesysteem type D.
Deze woning biedt alles : inkomhal, apart toilet, woonkamer met open volledig geïnstalleerde keuken en zeer veel lichtinval. Ruime garage met automatische poort.
Vanuit de keuken en leefruimte hebt u een mooi zicht op de tuin.
Op de 1ste verdieping bevinden zich 2 ruime slaapkamers en badkamer met inloopdouche en dubbele lavabo.
Zolder is volledig ingericht als 3de slaapkamer, 2de badkamer met ligbad en een zolderruimte.
Achteraan is er een gezellige private tuin met tuinafsluitingen.
Aanwezigheid van 6 zonnepanelen.
Graag een bezoek brengen aan deze woning?
Bellen naar 052/52.80.30 of mailen naar info@goemanvastgoed.be
Wonen in regio Lede
Lede is een sfeervolle gemeente naast Aalst.
Vlot bereikbaar via E40 en openbaar vervoer, de treinverbinding Gent-Brussel is een absolute troef.
Maar Lede biedt zoveel meer: kleuter, lagere en middelbare scholen, winkels en alle grote supermarkten, sportcentrum, bibliotheek.
Ben je een natuurliefhebber dan zal je genieten van de vele trage wegen die je tot de mooie pittoreske deelgemeentes Impe, Paepegem, Wanzele, Smetlede,… brengen.
Cultureel is er ook steeds een mooi gevulde kalender. De Mariale processie kent een jaarlijkse traditie van meer dan 600 jaar en is dus een must see, of je nu katholiek bent of niet.
En de jaarlijkse carnavalstoet mag dan wel het kleine broertje van Aalst zijn, maar is zeker de moeite waard.
Lede biedt kort samengevat alle voordelen van een rustig dorp én een kleine stad.
Het is dan ook niet verwonderlijk dat Lede dé gemeente is met het meeste instroom van nieuwe inwoners.
Feel free en kom Lede ontdekken ?
Interesse? Contacteer uw makelaar.